UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Хмельниччині роботодавець примусово виплатив ексвійськовому майже 90 тис. грн компенсації

Підприємець проігнорував вимогу закону і не виплатив чоловікові компенсації за весь період проходження строкової служби

На Хмельниччині роботодавець примусово в…

Про це інформує пресслужба Держпраці, передає Depo.Хмельницький.

Наприкінці минулого року, під час інспекційного відвідування сільськогосподарського підприємства інспектори праці управління Держпраці у Хмельницькій області встановили порушення соціальних та трудових прав працівника, на період проходження ним строкової служби. Інспекційне відвідування проводилося за зверненням працівника про порушення щодо нього законодавства про працю.

У своєму зверненні колишній військовослужбовець скаржився на невиплату підприємством компенсації за весь період проходження строкової служби.

На місці інспектори з’ясували, що роботодавець грубо порушив норми статті 119 Кодексу Законів про працю України, відповідно до якої "За працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб - підприємців, у яких вони працювали на час призову. Таким працівникам здійснюється виплата грошового забезпечення за рахунок коштів Державного бюджету України відповідно до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей".

На виконання припису керівник сільськогосподарського підприємства добровільно сплатив середній заробіток у сумі 88 тисяч 850 гривень.

Підприємство виконало припис в установлений у ньому строк, тому заходи до притягнення об’єкта відвідування до відповідальності не вживаються, - кажуть у Держпраці.

Нагадаємо, на Хмельниччині сплатить кількасоттисячний  штраф за неоформлених працівників.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"