На Хмельниччині одна з ОВК встановила графік приймання протоколів

Кожній ДВК визначили години прийому протоколів після завершення волевиявлення 

Окружна виборча комісія виборчого округу №193 своєю постановою встановила розклад приймання протоколів від дільничних виборчих комісій. Аналогічну постанову ОВК цього округу приймала і на президентських виборах, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на інформацію спостерігачів ГМ ОПОРА.

ОВК виборчого округу №193, розглянувши пропозицію голови комісії, своєю постановою від 17 липня 2019 року №80 затвердила графік приймання протоколів дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців.

Відповідно до постанови ДВК №№680716–680771 здаватимуть документацію з 22 години 21 липня до 7 години 22 липня, ДВК №№680464–680577 – з 8 до 18 години 22 липня, а ДВК №№681329–681374 – з 19 години 22 липня.

"У таких діях ОВК можна вбачати порушення, оскільки вони суперечать частині 12 статті 91 Закону України "Про вибори народних депутатів України", відповідно до якої пакети з протоколами дільничної виборчої комісії про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці у загальнодержавному окрузі в межах одномандатного округу та в одномандатному окрузі, виборчими бюлетенями, контрольними талонами і предметами, списками виборців, а також, за наявності, окремими думками членів виборчої комісії, викладеними у письмовій формі, актами, заявами, скаргами та рішеннями, прийнятими виборчою комісією, невідкладно після закінчення засідання виборчої комісії доставляються до окружної виборчої комісії", – зазначає громадський омбудсмен із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА у Хмельницькій області Володимир Гарієвський.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook