На Хмельниччині нова хвиля "податкових" шахрайств

Пройдисвіти представляються керівниками підрозділів фіскальної служби у районах та вимагають у представників бізнесу кошти на "владнання питань" щодо перевірок

На підприємців в районах Хмельниччини полюють "податкові" шахраї, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби відомства.

Злочинна схема не нова і базується на ефекті раптовості, психологічного тиску і створенні "даху". Шахраї, які грають роль податківців, телефонують до керівників, головних бухгалтерів та приватних підприємців із однозначною "пропозицією" - позолоти ручку. 

У свою чергу фіскали звертають увагу, що той факт, що це – банальне шахрайство і не варто піддаватися на такого роду провокації. У разі подібних телефонних дзвінків з метою отримання коштів чи висування інших незаконних вимог слід одразу повідомляти про це у чергову частину Головного управління ДФС у Хмельницькій області за телефоном 701-873 та Головне управління національної поліції у Хмельницькій області за телефоном 102. 

"Сподіваємось, що обачність представників підприємництва й зусилля правоохоронних органів не дозволять шахраям збагачуватись у незаконний спосіб," - кажуть фіскали.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #дфс