UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Хмельниччині навчальному закладу повернули землю вартість 5 млн грн

Агровиробник незаконно обробляв 164 га землі і отримував з того прибуток

На Хмельниччині навчальному закладу пове…

На Хмельниччині за втручання прокуратури професійно-технічному навчальному закладу повернуто 160 га землі вартістю майже 5 млн грн, повідомили Depo.Хмельницький в облпрокуратурі.

Шепетівською місцевою прокуратурою виявлено факти незаконного використання приватним агровиробником земель професійно-технічного державного навчального закладу.

У червні цього року між закладом освіти та сільськогосподарським виробничим кооперативом укладено договір, відповідно до якого агровиробнику надано право вирощувати сільськогосподарську продукцію на 164 га землі, що належить навчальному закладу на праві постійного користування.

Встановлено, що фактично між сторонами виникли відносини оренди, укладений правочин є удаваним та в порушення вимог законодавства зазначена земельна ділянка фактично використовувалась суб’єктом господарювання для отримання прибутку.

Враховуючи виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави, місцева прокуратура звернулась до суду з вимогами про визнання зазначеного договору недійсним та звільнення земельної ділянки закладу освіти.

Як розповідає керівник місцевої прокуратури Іван Комар, в ході розгляду справи господарським судом Хмельницької області відповідачами договірні відносини припинено у добровільному порядку, а землю вартістю майже 5 млн грн гривень повернуто законному землекористувачу.

Нагадаємо, прокуратура вимагає сплати до бюджету 600 тисяч грн орендної плати за використання землі у м. Кам’янці-Подільському.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"