На Хмельниччині інженер технагляду "закрив очі" на недоліки в ремонті будинку культури
На Хмельниччині інженера технічного нагляду підозрюють у зловживанні повноваженнями
- Хмельницький
-
27 травня 2020 10:57

Слідчими районного відділення Хмельницького відділу поліції ГУНП в області проводиться досудове розслідування за фактом зловживання повноваженнями особою, яка надає публічні послуги, передає Depo.Хмельницький з посиланням на пресслужбу облпрокуратури.
Встановлено, що, під час капітального ремонту будинку культури в одному із сіл Хмельницького району інжинірингові послуги надавав сертифікований інженер технічного нагляду. Відповідно до взятих на себе зобов’язань, він мав здійснювати контроль за дотриманням підрядником проектних рішень, за якістю та обсягами будівельних робіт, а у разі виявлення порушень чи відхилень повідомляти про це замовника.
Однак, усвідомлюючи, що фактично підприємцем не виконано усіх задекларованих робіт, інженер, зловживаючи своїми повноваженнями, погодив відповідну документацію своїм підписом. На підставі вказаних фіктивних актів за роботи, які фактично виконані не були, на рахунок підрядника перераховано понад 190 тис. грн.
Як повідомив керівник Хмельницької місцевої прокуратури Валерій Заяц, наразі вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 365-2 КК України (зловживання повноваженнями, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам).
У кримінальному провадженні вживається комплекс заходів, спрямованих на завершення досудового розслідування.
Нагадаємо, прокурори намагаються через суд змусити несумлінного кам'янчанина сплатити третину мільйона боргу.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:21Робота ППО на Хмельниччині: Що відомо
- 15:43iPhone 16 очима професійного фотографа: чи вартує своїх грошей? Інновації
- 12:53 На хабарі за встановлення групи інвалідності погорів лікар з Хмельниччини: Під час обшуку в нього знайшли мільйони готівкою ФОТО
- 09:20"УЗ" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Хмельницького (ГРАФІК)
- 20:17На Тернопільщині зіткнулися вантажівка й легковик: Четверо смертей (ФОТО) ФОТО
- 13:15Стало відомо про одного загиблого через нічний удар по Хмельниччині
- 12:56У Хмельницькому затримали чоловіка, що розгулював містом із бойовою гранатою
- 12:12На Хмельниччині під час потужної грози блискавка уразила будинок молитви (ФОТО, ВІДЕО) ФОТО Відео
- 08:40Вночі ворог атакував Хмельниччину: Що відомо
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 18:18 Особливості отримання виготовленого закордонного паспорта дитини: деталі
- 11:28В Хмельницькому затримали тернополянина, що організував бізнес на ухилянтах ФОТО
- 10:03"УЗ" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Хмельницького
- 19:59У МОЗ підказали українцям, як безпечно пережити 30-градусну спеку
- 12:26На Хмельниччині змінюють порядок оголошення повітряних тривог
- 09:41ППО знешкодила вночі 117 з 157 дронів, запущених по Україні
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 13:17Стріляв у сусіда: У Хмельницькому затримали молодика, що поранив чоловіка
- 11:08Майже пів сотні дронів збили сьогодні над Хмельниччиною, - ОВА