UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Хмельниччині і надалі готуватимуть соціальних перемовників

На Хмельниччині розпочалась реалізація проекту "Інститут соціальних перемовників 2.0"

На Хмельниччині і надалі готуватимуть со…

Про це інформує Depo.Хмельницький з посиланням на СК ГУНП.

Безпековий проект "Інститут соціальних перемовників", який розпочався в області минулого року, настільки добре зарекомендував себе, що було вирішено продовжити його реалізацію ще на один рік. 

Проект активно впроваджувався протягом 2018 року на території Хмельницької області. Розробляли та втілювали його у життя ініціатори з Головного управління Національної поліції Хмельницької області та громадської організації "АСТАР". Ідею представили на конкурсі під назвою "Безпечна громада - спільний інтерес, спільна відповідальність", і в результаті він став переможцем серед понад сотні претендентів на перемогу з усієї України. Далі усі бажаючі брати участь у цьому проекті подавали заявки та проходили спеціальний навчальний інтенсив, який складався з кількох модулів. Під час навчання майбутні соціальні перемовники опановували ази законодавства, майстерність комунікації та вирішення різного типу конфліктів.

У результаті успішно пройшли навчання представники 11 об’єднаних тергромад, які вже активно працюють і допомагають поліції на місцях. Проект отримав визнання на загальнодержавному рівні і був названий однією із кращих безпекових ініціатив, тож було вирішено продовжити його реалізацію ще на один рік, щоб кожна тергромада мала свого соціального перемовника.

Днями в Хмельницькому відбулась координаційна зустріч в рамках реалізації проекту «Інститут соціальних перемовників 2.0», в якій взяли участь працівники поліції, координатори проекту від ГО "АСТАР", представники об’єднаних тергромад та члени громадських формувань.

"Метою проекту є залучення ОТГ Хмельницької області до побудови якісно нової співпраці у векторі "влада-громада" в сфері безпекових питань", - зауважила Роксолана Іванова, керівник проекту.

Під час заходу потенційним соціальним перемовникам презентували програму навчань та обладнання, яким їх забезпечують під час роботи.

"Хочу наголосити, що цей проект справді дієвий. Соціальні перемовники - реальна допомога нашим дільничим у забезпеченні порядку на території об’єднаних тергромад", — підсумував Вадим Бирко, заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Хмельницькій області.

Тож усі, хто має 18 років, і вважає, що впорається з вирішенням некримінальних конфліктів у територіальних громадах і згоден час від часу працювати на добровільних засадах на благо своєї тергромади, можуть долучатися до проекту. Навчання безкоштовне. 

Нагадаємо, Інститут соціальних перемовників на Хмельниччині визнали однією із кращих безпекових ініціатив України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme