На Хмельниччині "гуляють" псевдорибоохоронці

В області з’явились випадки, коли невідомі люди представляються інспекторами рибоохоронного патруля

Про це інформують краян рибінспектори області, передає Depo.Хмельницький.

До Хмельницького рибоохоронного патруля почали надходити скарги про те, що невідомі люди представляються державними інспекторами Хмельницького рибоохоронного патруля і відповідно вчиняють незаконні дії.

"Так, шахраї не лише безпідставно конфіскують улов та знаряддя лову в рибалок, і вимагають у них фінансову винагороду за те, щоб справа не йшла до суду. На такі випадки неодноразово скаржились патрульним на території всієї області," - зазначають у відомстві.

Справжній державний інспектор має обов’язково представитись та пред’явити посвідчення. Відрізнити їх також можна і по формі. Найчастіше вони їдуть у рейд у форменому одязі із шевронами. Однак, це не є обов’язкова умова, адже, можуть траплятись також і ситуації, коли вони працюють "під прикриттям".

Усі державні інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля у відповідності до Порядку проведення рибоохоронних рейдів під час виявлення порушника зобов’язані:

1) привітатись, назвати своє прізвище, посаду, та пред’явити на вимогу такої особи службове посвідчення, надавши можливість ознайомитися з викладеною в ньому інформацією, не випускаючи службове посвідчення з рук;
2) викласти суть скоєного правопорушення та за можливості з’ясувати обставини, що можуть вплинути на розгляд матеріалів про адміністративні правопорушення;
3) запропонувати пред’явити документи, які посвідчують особу (паспорт, посвідчення на право керування транспортним або плавучим засобом), для складання протоколу про адміністративне правопорушення;
4) скласти протокол про адміністративне правопорушення.
Якщо особа, яка представляється інспектором, але на вашу вимогу не пред’являє посвідчення, терміново телефонуйте до правоохоронних органів. 

Нагадаємо, в області трапляються випадки, коли шахраї представляються керівниками фіскальної служби регіону і вимагають у бізнесменів суми на владнання питань щодо перевірок. Люди й стають жервами псевдолікарів. Часом шахраї вимагають гроші і від імені очільника Хмельниччини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook