UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Хмельниччині готуються до управління українським космічним апаратом "Січ-2-1"

Тривають підготовчі роботи до запуску та орбітальної експлуатації космічного апарату

На Хмельниччині готуються до управління…

Зараз Національний центр управління та випробувань космічних засобів (НЦУВКЗ) проводить роботи з підготовки до запуску та орбітальної експлуатації космічного апарату "Січ-2-1" (КА "Січ-2-1"), повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Крылья".

Центр управління польотами Національного центру управління та випробувань космічних засобів для супутника "Січ-2-1" розташований на Хмельниччині. Саме тут готуються до управління космічним апаратом.

Це - супутник дистанційного зондування землі, або ж оптичної розвідки, який планують вивести на орбіту, за оптимістичними прогнозами, до кінця 2021 року.

Розробку спеціалізованого програмного забезпечення (СПЗ) ЦУП КА "Січ-2-1" на замовлення Головного конструктора КА "Січ-2-1" здійснює "Дніпрокосмос" філія НЦУВКЗ за рахунок коштів утримання. Виконання робіт здійснюється згідно з технічним завданням та вихідних даних Головного конструктора КА "Січ-2-1".

На фото: НЦУВКЗ

Фінансування робіт по створенню оптико-електронної космічної системи дистанційного зондування Землі "Січ-2-1" здійснюється:

- у частині забезпечення запуску космічного апарату дистанційного зондування Землі "Січ-2-1" та страхування – за рахунок наявних залишків кредитних ресурсів для реалізації проєкту створення космічного ракетного комплексу "Циклон-4";

- у частині доопрацювання та дооснащення наземного сегменту – за рахунок коштів державного бюджету по програмі 6381050 "керування та випробування космічних засобів";

- у частині здійснення контролю якістю робіт – за рахунок коштів державного бюджету.

На фото: НЦУВКЗ

Нагадаємо, Національним центром управління та випробувань космічних засобів уже виконано роботи щодо підготовки наземного інформаційного комплексу, а роботи щодо підготовки наземного комплексу управління (НКУ) проводяться у відповідності до графіку.

Кабінет міністрів України на початку квітня розблокував гроші на рахунках конструкторського бюро "Південне", - 90 млн грн планується витратити на запуск єдиного українського супутника ракетою-носієм Falcon 9. Компанії Space X.

Продаж даних з супутника "Січ-2-1", коли він буде виведений на орбіту, може приносити щорічний дохід у 5 млн доларів. Власний єдиний український супутник запускатиме Ілон Маск.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme