UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Хмельниччині гальмують будівництва восьми амбулаторій

Амбулаторії загальної практики сімейної медицини за програмою "Доступна медицина" мали запрацювати ще торік

На Хмельниччині гальмують будівництва во…

Чому зволікають із завершенням будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини за програмою "Доступна медицина" намагалися розібратися в ОДА, передає Depo.Хмельницький за інформацією персслужби облдержадміністрації.

Дотепер не завершили будівельні роботи по 8 об’єктах будівництва, хоча зобов’язувалися виконати їх що кінця 2019 року. Це - Зяньковецька, Балинська, Рахнівська (підрядна організація ПВКФ "Західно-Українська будівельна компанія), Сокиринецька, Вільховецька (ПП "Магістраль Буд Україна"), Перегінська, Розсошанська (ТОВ "Технобудконструктив") та Котелянська АЗПСМ (ТзОВ "ХАРДІФАСТ").

"З цього переліку для недотримання термінів здачі об’єктивна причина є лише по Котелянській амбулаторії, оскільки під час закладення фундаменту було виявлено невідоме поховання, через що будівельні роботи відчутно загальмувалися, – константує заступник голови облдержадміністрації Сергій Ткачук. – Щодо решти амбулаторій, то головною причиною невиконання умов договорів низький рівень відповідальності підрядників."

Посадовець попередив представників будівельних фірм, що подальше зволікання неприпустиме: "Ви самостійно вирішили взяти участь у тендері і добровільно взяли на себе зобов’язання. Обласна адміністрація із свого боку виконала усе, що мала, усіляко сприяла, всі вчасно отримували кошти за виконання тих чи інших робіт."

За словами Ткачука, якщо підрядники не активізуються і завершать у найближчі терміни будівництво амбулаторій, влада змушена буде вжити відповідних заходів.

Нагадаємо, перша, з 27 запланованих, амбулаторія відкрилася ще у вересні в Пільному Олексинці на Городоччині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"