На Хмельниччині 6 медзакладів отримуватимуть щомісяця мільйон гривень на лікування ковідних хворих
Шість медзакладів, що визначені опорними, отримуватимуть фінансування від НСЗУ за зміненим порядком
У 2022 році дещо змінився порядок фінансування закладів, що надають стаціонарну допомогу хворим з COVID-19.
Про це напередодні розповів під час брифінгу перший заступник голови Хмельницької ОДА Сергій Тюрін, передає Depo.Хмельницький.
Як зазначено, Національна служба здоров'я укладає договори за новим пакетом "Готовність до реагування на надзвичайні ситуації, зокрема інфекційного характеру" тільки з тими медичними закладами, які визначені опорними департаментами охорони здоров’я. Один заклад розраховується на 200 тисяч населення.
"У Хмельницькій області визначено шість таких закладів: Хмельницька інфекційна лікарня, Хмельницька міська лікарня, Дунаєвецька, Слобідко-Кульчиївецька та Шепетівська багатопрофільні лікарні, Славутська міська лікарня", – йдеться в повідомленні.
Відтак, НСЗУ щомісяця сплачуватиме кожній з цих лікарень 1,05 млн гривень за готовність до надання медичної допомоги в умовах поширення інфекційних захворювань.
В ці заклади першочергово будуть спрямовуватися пацієнти із COVID-19, які потребують стаціонарної допомоги. Тут пацієнтам безоплатно гарантовані всі необхідні лабораторні та інструментальні дослідження, киснева терапія, надання допомоги в умовах відділення анестезіології та інтенсивної терапії, забезпечення ліками та медичними виробами з Нацпереліку, тощо.
Отримати медичні послуги безоплатно можна за е-направленням лікаря первинки або лікуючого лікаря, у разі доставлення бригадою екстреної медичної допомоги, у разі переведення з іншого закладу чи підрозділу, у разі самозвернення у невідкладному стані.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький