UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На ХАЕС триває модернізація системи управління і захисту

У рамках виконання Комплексної зведеної програми підвищення безпеки АЕС України, на Хмельницькій атомній станції реалізовано низку заходів з модернізації

На ХАЕС триває модернізація системи упра…

На Хмельницькій АЕС триває модернізація системи управління приводами систем управління і захисту,  включаючи систему силового живлення, модернізацію якої здійснено на другому енергоблоці ХАЕС, передає Depo.Хмельницький з посиланням на пресслужбу ХАЕС.

Систему модернізовано з урахуванням сучасних вимог нормативних документів з ядерної та радіаційної безпеки України, а також новітніх технологій в частині надійності, діагностики, реєстрації та архівування подій.

Комплекс електроживлення – складова системи, яка безпосередньо виконує функцію управління та захисту ядерного реактора, зокрема, забезпечення безперервного живлення програмно-технічних комплексів системи групового та індивідуального управління приводами СУЗ, аварійного та попереджувального захистів, автоматичного регулювання потужності розвантаження і обмеження потужності прискорювального попереджувального захисту, а також апаратури контролю нейтронного потоку.

За словами начальника лабораторії СУЗ-Е цеху теплової автоматики і вимірів Віталія Гавенка, у кожній модернізованій шафі є можливість проводити діагностику за багатьма параметрами, що можна побачити на сервері діагностики, який проводить їх запис. Це допоможе, за необхідності, здійсненню подальшого аналізу можливих відхилень та позаштатних ситуацій.

Роботи з модернізації системи управління приводами СУЗ, включаючи систему силового живлення, виконувало науково-виробниче об’єднання "Імпульс", яке має майже сорокарічний досвід з розробки і виготовлення інформаційно-обчислювальних систем, програмно-технічних комплексів та іншого обладнання для атомної енергетики України.

Модернізацію системи управління приводами СУЗ, включаючи систему силового живлення буде здійснено і на першому енергоблоці ХАЕС в 2021 році.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"