На Кам'янеччині самовільно на шкільних землях засіяли соєю

Прокурори виявили факт незаконного заволодіння земельною ділянкою 

Валентина Моісеєнко

Про це Depo.Хмельницький в пресслужбі облпрокуратури.

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом самовільного заволодіння земельною ділянкою, яка перебуває у постійному користуванні однієї зі шкіл Кам’янець-Подільського району (ч.1 ст.197-1 КК України).

"У поточному році землі навчального закладу були самовільно засіяні соєю, - кажуть в прокуратурі. - За сприяння управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради урожай зібрали та наклали на нього арешт. Майже 7 тон зерна вартістю понад 100 тис. грн передали закладу освіти."

На даний час фахівці Кам’янець-Подільського райуправління поліції проводять необхідні слідчі дії спрямовані на встановлення осіб, які вчинили кримінальне правопорушення та притягнення їх до відповідальності.

Нагадаємо, красилівське підприємство на Волочищині завдало збитків навколишньому середовищу майже на млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький