ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Кам'янеччині декан – хабарник зараховувала абітурієнтів до бюджету

Суд визнав винуватою декана одного з факультетів Кам’янець-Подільського національного університету
Depo.
7 серпня 2015 15:50
ФОТО: depo.ua
На Кам
На Кам'янеччині декан – хабарник зараховувала абітурієнтів до бюджету

Кам'янець-Подільський міськрайонний суд визнав винуватою колишнього декана одного з факультетів Кам'янець-Подільського національного університету, повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на прес-службу прокуратури Хмельницької області.

Декан, як член приймальної комісії ввела в оману місцевого жителя, пообіцявши йому за 1500 доларів США посприяти в зарахуванні його племінниці на бюджетну форму навчання університету. Зловживаючи довірою цього громадянина, декан отримала від нього за свої "послуги" лише частину визначених нею коштів - 300 доларів, оскільки абітурієнтка була зарахована не на бюджетну, а платну форму навчання.

Пізніше, від цього ж громадянина керівник факультету одержала ще 300 доларів США за призначення його племінниці старостою групи і подальшого сприяння в успішному навчанні.

За вчинення зазначених кримінальних правопорушень декана засуджено до штрафу в розмірі 26350 гривень та позбавлено права обіймати відповідні посади у навчальних закладах усіх форм власності на строк 2 роки. Також, її звільнено з посади.

Про хабарників та покарання читайте на Depo.Хмельницький.