На Кам'янеччині знову крадуть надра

Без спеціального дозволу підприємство добувало корисні копалини у Гринчуцькому родовищі
Depo.
12 жовтня 2016 15:19
ФОТО: depo.ua
На Кам
На Кам'янеччині знову крадуть надра

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура спільно із поліцією виявила незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення одним із публічних акціонерних товариств Кам'янця, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби прокуратури області.

На Кам'янеччині знову крадуть надра - фото 1

"Службові особи ПАТ, достовірно знаючи про те, що спеціальний дозвіл на користування надрами їм анульовали, а також не маючи погодження планів розвитку гірничих робіт, здійснюють незаконне видобування корисних копалин на території Гринчуцького родовища кременю, розташованого в межах Гринчуцької сільської ради Кам’янець-Подільського району," - каже заступник керівника місцевої прокуратури Олександр Гончар.

Кар’єр площею більше 10 га, розташований на земельній ділянці державної власності, що належить до земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

За фактом прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за ч.2 ст.240 ККУ, яке для подальшого здійснення досудового розслідування спрямовали до поліції.

На Кам'янеччині знову крадуть надра - фото 2

За таке порушенняпередбачається покарання у виді штрафу від чотирьохсот до семисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк. 

Читайте також: На Хмельниччині підприємство видобувало корисні копалини просто на землях селян