ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Кам`янеччині є тепер "Район мрій"

Так назвали свою громадську ініціативу ії засновниці
Depo.
11 серпня 2015 09:15
ФОТО: depo.ua
На Кам`янеччині є тепер "Район мрій"
На Кам`янеччині є тепер "Район мрій"

Перетворити свій мікрорайон на район мрії взялися мешканці Польських фільварків, повідомляє Depo.Хмельницький, із посиланням на видання "Подолянин: новини".

Три активістки наприкінці липня зареєстрували власну громадську організацію, яка замість куп сміття і занедбаних територій прагне бачити у дворах, скверах, на дитячих майданчиках яскраві клумби з квітами, відремонтовані й чисті тротуари, новенькі гойдалки. Наталія Григораш, Діана Ткачук і Яна Журенко - вирішили назвати ГО "Район мрій".

"Ми хочемо самі брати участь в упорядкуванні нашого мікрорайону та міста, а також залучати до цієї справи друзів, однодумців, пересічних кам'янчан. Коли на Польських фільварках почали відновлювати дитячий майданчик, мешканців району попросили долучитися до цієї ініціативи. Зголосилися чимало людей. За короткий час спільними зусиллями зробили майданчик для дітей. І якби кожен мешканець міста бодай посадив одну квіточку чи підняв торбинку з-під ніг, ми б потопали в квітах і пишалися охайністю вулиць", - розповідають організатори.

Більше про ініціативних людей читайте на Depo.Хмельницький.