ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Кам'янеччині чотири політсили не зареєстрували на вибори, ті - мітингують

У Кам'янці-Подільському міська ТВК відмовила у реєстрації кандидатам через відсутність документів
Depo.
1 жовтня 2015 19:01
ФОТО: depo.ua
На Кам
На Кам'янеччині чотири політсили не зареєстрували на вибори, ті - мітингують

ТВК прийняла 68 постанов, значна частина з яких - про відмову в реєстрації 75 кандидатам від чотирьох партій, повідомили Depo.Хмельницький в ГМ ОПОРА.

Відмову отримали 33 кандидати від "Української партії честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю", троє висуванців "За конкретні справи", двоє представників "Опозиційного блоку", 37 претендентів від ВО "Батьківщина".

Не пощастило також кандидату на посаду міського голови Кам'янця-Подільського Олегу Ткачу.

Найчастіше "відсутнім документом" члени ТВК вважали автобіографію, у якій не було відомостей про громадську роботу та наявність чи відсутність представницького мандату, що, на думку ТВК, "не може вважатися помилкою або неточністю" і є підставою вважати документ не поданим. Проте цілковитої одностайності у рішеннях членів комісії все ж не було.

"На засіданні Кам'янець-Подільської МВК при розгляді питань про реєстрацію кандидатів у депутати були допущені грубі порушення вимог Закону України "Про місцеві вибори", - обурюється висуванець Кам'янець-Подільської МО ВО "Батьківщина" Віталій Матійков. -  На сьогоднішній день Кам'янець-Подільська міська виборча комісія Хмельницької області перевищила свої повноваження та застосувала брудну схему, що підтверджує її упередженість та підконтрольність певній політичній силі."

Чи були підстави для відмови у реєстрації з'ясовуватиме суд. Про це заявили обурені члени місцевого партійного осередку під час засідання ТВК.

А вже сьогодні представники "Батьківщини" влаштували мітинг, під час якого звучали заяви про фальшування виборів.

Про перебіг виборчої кампанії читайте на сайті Depo.Хмельницький.