ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Ізяславщині знову будуть вибори

Позачергово обиратимуть Завадинецького сільського голову
Depo.
10 березня 2016 13:19
ФОТО: depo.ua
На Ізяславщині знову будуть вибори
На Ізяславщині знову будуть вибори

На Ізяславщині відбудуться позачергові вибори Завадинецького сільського голови, передає Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

У Верховній Раді зареєстрований проект Постанови про призначення позачергових виборів Завадинецького сільського голови (Завадинецька сільська рада Ізяславського району).

Савков Володимир Миколайович, що був обраний на посаду сільського голови в жовтні 2015 року, написав заяву про складання повноважень за власним бажанням.

Завадинецька сільська рада задовольнила заяву сільського голови і водночас порушила перед Верховною Радою України клопотання про призначення позачергових виборів Завадинецького сільського голови.

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування погодився з пропозиціями Управління по зв’язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України щодо позитивного вирішення цього питання і вважає за доцільне призначити позачергові вибори Завадинецького сільського голови.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та