ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Ізяславщині розроблятимуть "зелені" маршрути

На Ізяславщині відбулось представлення моделі функціонування екотуристичних шляхів Greenways
Depo.
20 липня 2015 17:54
ФОТО: depo.ua
На Ізяславщині розроблятимуть "зелені" маршрути
На Ізяславщині розроблятимуть "зелені" маршрути

Як повідомляє Хмельницький.depo.ua із посиланням на прес-службу Ізяславської РДА, нещодавно в районі відбулася презентація програми "Greenways" (Зелені шляхи).

Мета даного заходу - в ознайомленні з моделлю функціонування екотуристичних шляхів Greenways, а також впровадження її на території України, яку презентував голова правління Української асоціації активного та екологічного туризму Сергій Підмогильний. Втілення цієї ідеї проводиться за участю іноземних партнерів Фонду "Партнерство для навколишнього середовища".

Зазначимо, що "зелені маршрути" насамперед мають концепцію збереження довкілля, архітектурних пам´яток та народних ремесел. Пересуватися ними можна пішки або немоторними транспортними засобами (велосипедами, кіньми, по річках - човнами).

Реалізація концепції зелених шляхів допоможе без надмірних витрат і відносно швидко розвинути необхідну інфраструктуру та показати місцевим громадам нові шляхи економічної активності: кемпінги, агросадиби, невеликі готелі, приватні музеї, прокати туристичного спорядження, тощо. Заплановані напрямки проекту сприятимуть економічному зростанню району та області в цілому.

Проект базується на ідеї, щоб туризм був не тільки способом показати надбання, але одним із способів активізувати місцеву громаду, розвинути мале та середнє підприємництво, створити позитивний імідж та наростити інвестиційну привабливість для району.

Розвиток екотуризму - це шанс для району вивести туризм із зародкового стану. Ізяславщина має всі потрібні чинники, адже тут багато історичних та археологічних пам'яток ще з часів Київської Русі, багато архітектурних пам'яток. Саме скупчення цих пам'яток дає шанси на розвиток туризму.

Окрім того, на Ізяславщині розташований Національний парк "Мале Полісся", що дещо підвищує цінність экотуристського потенціалу для цільової аудиторії екотуристів.

Участь у різноманітних проектах, в тому числі Greenways, дасть Ізяславському району можливість стати популярною туристичною територією, і саме це спровокує активні потоки відвідувачів до туристичних об'єктів краю.

Більше про екотуризм читайте на khm.depo.ua