ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

На Ізяславщині відходи зливали просто будь-де

Екологи розпочали перевірку і обіцяють покарати порушника

Depo.
19 червня 2017 13:30
ФОТО: depo.ua

Громадські інспектори з охорони довкілля Хмельниччини виявили порушення природоохоронного законодавства в Ізяславському районі, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт Держекоінспекції області.

"Підприємство, яке спеціалізується на переробці молока, транспортувало автоцистерною рідкі відходи від переробки молока (сироватку) та зливало на грунт неподалік від Ізяслава, - кажуть екологи. - Громадські активісти повідомили про порушення у поліцію та Державну екологічну інспекцію у Хмельницькій області."

Наразі проводиться перевірка суб'єкта господарювання, який допустив порушення природоохоронного законодавства та вживаються заходи щодо притягнення до відповідальності посадових осіб, які винні у вчиненні правопорушення.

З метою встановлення шкоди, нанесеній державі, працівниками відділу інструментально-лабораторного контролю відібрано проби ґрунту для проведення лабораторних досліджень.

Нагадаємо, нещодавно на водосховищі в Самчиках масово загинула риба. Факт загибелі зафіксували природоохоронці області.

Ліквідація ж наслідків діяльності, що спричинила мор риби у річках Хомора і Случ, ляже на плечі винуватців екологічної катастрофи - Понінківської картонно-паперової фабрики. Факти забруднення водойми неодноразово фіксували і екологи, і активісти Житомирщини.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твітері