На Хмельницькій АЕС аналізували культуру безпеки

У рамках міжнародного співробітництва Хмельницької АЕС реалізовується найважливіший проект "Програми конкретних дій"
Depo.
26 липня 2016 15:33
ФОТО: depo.ua
На Хмельницькій АЕС аналізували культуру безпеки
На Хмельницькій АЕС аналізували культуру безпеки

На черговому засіданні комітету з культури безпеки проаналізували стан культури безпеки на Хмельницькій АЕС, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ХАЕС.

За словами заступника головного інженера з ядерної та радіаційної безпеки Костянтина Щербініна, в рамках Програми, у першому півріччі 2016 року було проведено навчання 180 працівників АЕС за курсом "Культура безпеки". Крім того, за останні півтора роки близько сотні працівників енергетичного підприємства навчалися відповідно до "Програми підготовки персоналу ВП ХАЕС, що виконує аналіз безпосередніх і корінних причин відхилень в роботі АЕС".

У рамках міжнародного співробітництва Хмельницької АЕС реалізовується найважливіший проект "Програми конкретних дій" - "Розробка і впровадження автоматизованої інформаційної системи підтримки оператора на основі алгоритмів симптомно-орієнтованих аварійних інструкцій".

"Нині автоматизовану інформаційну систему введено в дослідну експлуатацію на повномасштабному тренажері блочного щита управління Хмельницької АЕС. Наступний крок – впровадження даної системи на БЩУ першого енергоблока", - зазначає Костянтин Щербінін.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький