На Хмельничині з незаконної оренди вилучили майже 100 гектарів землі

На Хмельниччині ще одному державному аграрному ліцею зобов’язано повернути 90 га незаконно орендованих земель
Depo.
30 червня 2016 10:19
ФОТО: depo.ua
На Хмельничині з незаконної оренди вилучили майже 100 гектарів землі
На Хмельничині з незаконної оренди вилучили майже 100 гектарів землі

Господарським судом задоволено черговий позов органів прокуратури Хмельницької області щодо звільнення незаконно орендованих земель, які перебувають у користуванні державних навчальних закладів, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили у прес-службі облпрокуратури, судом визнано обґрунтованими доводи Хмельницької місцевої прокуратури щодо визнання недійсним договору про виробництво (вирощування) сільськогосподарської продукції та звільнення займаної земельної ділянки вартістю майже 3,9 млн. грн., яка перебуває у власності держави та надана у користування професійно-аграрному ліцею виключно для дослідницьких і навчальних цілей.

Цей договір між ТОВ і професійно-аграрним ліцеєм, розташованим на території Хмельницького району, було укладено без дозволу Міністерства освіти і науки України. За умовами угоди навчальний заклад зобов'язався не створювати перешкоди у доступі до земельної ділянки площею 90 га для її обробітку і збору урожаю товариством.

Таким чином, земля була надана у користування ТОВ для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і отримання прибутку незаконно, що суперечить її цільовому призначенню.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та