ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччину з'їхалися представники учнівських лісництв зі всієї країни

Розпочався ІХ Всеукраїнський зліт учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів
Depo.
10 вересня 2015 11:59
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччину з
На Хмельниччину з'їхалися представники учнівських лісництв зі всієї країни

Всеукраїнський зліт проходитиме на базі державних лісогосподарських підприємств та закладів освіти Хмельницької області, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на освітній портал Педагогічна преса.

Приїхали учні-переможці обласних зльотів учнівських лісництв, їхні керівники та представники базових лісогосподарських підприємств із 22 областей України (через російську агресію на сході України відсутні команди Луганської і Донецької областей та АР Криму).

Всеукраїнський зліт відбувається на Хмельниччині вперше, завдяки здобутому в 2014 році гран-прі на VІІІ зльоті у Волинській області юними лісівниками Пліщинського учнівського лісництва Шепетівського району.

Край на зльоті представляють Пліщинське, Михлянське, Масівецьке та Кадиєвецьке учнівські лісництва.

Впродовж 4 днів школярі  побачать виставку-презентацію досягнень учнівських лісництв на базі Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, відкритий конкурс-захист науково-дослідницьких робіт команд у галузі лісового господарства на базі Хмельницького ОЕНЦУМ, обміняються досвідом виконання лісогосподарських і природоохоронних робіт юними лісівниками, проведення навчальних екскурсій природничо-краєзнавчого змісту на Шепетівщині та Кам'янеччині.

Більше про життя школярів читайте на Depo.Хмельницький.