На Хмельниччину прибув очільник Державної служби України з безпеки на транспорті (ФОТО)

Високопосадовець і з місцевими чиновниками зустрівся, і в рейд на дороги вийшов 

В.о. голови Державної служби України з безпеки на транспорті В'ячеслав Дідківський перебуває з робочим візитом в області, передає Depo.Хмельницький.

Візит розпочався із зустрічі з Головою Хмельницької облдержадміністрації Вадимом Лозовим, на якій обговорили питання боротьби з "нелегальними" перевізниками та запровадження спільних заходів, направлених на партнерство та тісну співпрацю.

Очільники відвідали разом і КП "Аеропорт Хмельницький", де директор підприємства Валерій Сорока розповів про здійснений обсяг робіт та окреслив найближчі плани роботи підприємства. Окрім того Сорока розповів, що готується необхідний пакет документів для проходження сертифікації для малої авіації та висловив сподівання, що восени будуть отримані відповідні дозволи, які дадуть змогу запустити малу авіацію до кінця року.

За словами В'ячеслава Дідківського обласний підрозділ "Укртрансбезпеки" успішно працює над виявленням нелегальних перевізників та відмітив, що в області спостерігається позитивний показник в боротьбі з даною категорією порушників.

Разом з начальником Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області Віталієм Дзюбою побували у пункті видачі дозволів на міжнародні перевезення, перевірили роботу габаритно-вагового комплексу на автодорозі М-12 та здійснили огляд майданчиків, що найближчим часом мають запрацювати у цілодобовому режимі.

Столичний високопосадовець разом із працівниками управління долучився до рейдової перевірки щодо виявлення нелегальних перевізників на таксі.

Також в.о. Голови Укртрансбезпеки зустрівся з перевізниками області провівши діалог на тему пасажирських перевезень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький