ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницькі "Ладовиці" повернулися з чергової фольклорної експедиції

Мета дослідників полягала у вивченні культурної спадщини регіону
Depo.
2 серпня 2015 12:58
ФОТО: depo.ua
Хмельницькі "Ладовиці" повернулися з чергової фольклорної експедиції
Хмельницькі "Ладовиці" повернулися з чергової фольклорної експедиції

Молодіжний фольклорний гурт "Ладовиці" громадської організації "Відродження традицій Поділля" та зразковий дитячий гурт "Ладосвіти" дитячої музичної школи №2 побували у фольклорній експедиції, повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на сайт Хмельницької міської ради.

Основна робота полягала у дослідженні культурної спадщини регіону через спілкування з місцевим населенням. Так, випала чудова нагода познайомитись із прекрасними ансамблями місцевих будинків культури. Наймолодші учасники експедиції на власні очі побачили, як справжня історія живе у пам'яті людей, як важливо зберігати народну культуру і яка титанічна праця за цим стоїть.

 Фольклорна експедиції пройшла успішно: була виконана велика робота, яка надихнула членів ГО "Відродження традиції Поділля" на нові проекти, на співпрацю та розвиток. Але тепер перед молодими фольклористами, учасниками гуртів "Ладовиці" та "Ладосвіти", стоїть завдання розшифрувати та ретельно опрацювати знайдений матеріал, аби згодом донести його до слухача у тому первозданному вигляді, як його співали наші предки.


Про експедиції та подорожі читайте на Depo.Хмельницький.