ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині зростає кількість учасників євроінтеграційного експорту

Для спрощення роботи запрацював інститут схваленого експортера
Depo.
29 березня 2016 16:04
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині зростає кількість учасників євроінтеграційного експорту
На Хмельниччині зростає кількість учасників євроінтеграційного експорту

Аби прискорити митне оформлення товарів, запроваджено інститут схваленого експортера при визначенні преференційного походження товарів з України, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДФС області.

Схваленим експортером може бути підприємство-експортер, юридична особа, зареєстрована в Україні, за винятком митного брокера, яка здійснює постійні відправлення товарів на умовах угод та має право самостійно оформлювати декларацію інвойс незалежно від вартості партії товару.

В області статус уповноваженного (схваленого) експортера отримали ТОВ "Карат", Хмельницький, яке виготовляє килимові вироби, і ТОВ "Сансервіс", Славута, що спеціалізується на виробництві меблів для ванних кімнат.

Зазначені підприємства експортують товари преференційного походження до країн ЄС: Болгарія, Великобританія, Німеччина, Греція, Данія, Польща, Румунія, Словенія, Угорщина, Швеція. Також килимові вироби з Хмельниччини є на ринках Північної Америки та Японії.

Перевагою використання статусу уповноваженого експортера є те, що для отримання тарифних преференцій український експортер товару без оформлення сертифіката з перевезення форми EUR.1 самостійно, без залучення митниці, визначає та декларує походження товарів на комерційних товаросупровідних документах, що дозволяє прискорити процедуру експорту товару.

До того ж термін дії дії статусу схваленого експортера не обмежений у часі.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та