ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині зросла кількість дітей із цукровим діабетом

Про кількість хворих на діабет, забезпеченість інсуліном та багато іншого йшлося на колегії Департаменту охорони здоров'я ОДА
Depo.
28 серпня 2015 09:56
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині зросла кількість дітей із цукровим діабетом
На Хмельниччині зросла кількість дітей із цукровим діабетом

На колегії ДОЗ Хмельницької ОДА обговорювали важливі питання, передає Depo.Хмельницький із посиланням на Обласний центр здоров'я.

На порядку денному надання спеціалізованої амбулаторно-поліклінічної допомоги населенню в ЛПЗ області ІІ рівня надання медичної допомоги; стан надання допомоги хворим на цукровий діабет; стан підготовки закладів охорони здоров'я до роботи в осінньо-зимовий період та організацію протипожежної безпеки.

Щодо ситуації в області із хворими на цукровий діабет слід зазначити, що показники захворюваності на цю недугу серед дорослого населення порівняно із минулим роком не змінилися. Оді як дітей, хворих на цукровий діабет, стало більше на 6.

Протягом 2014 року забезпечення інсулінами було здійснене на 100%. В І півріччі 2015 р. спостерігалась деяка напруга, яка вирішувалась шляхом перерозподілів інсуліну між закладами області. Діти, підлітки, вагітні забезпечені шприц-ручками та пенфільними інсулінами. Суттєво зросло число хворих, забезпечених таблетованими цукрознижуючими лікарськими засобами, які були розподілені по закладах області в кінці лютого 2015 р.

Актуальною проблемою є недостатня кількість дійсних шкіл самоконтролю, які відповідають сучасним вимогам. Практично такі школи є тільки при стаціонарах та у деяких районах.

Проводяться планові ремонти котелень, теплових та водяних мереж, ремонт пічного опалення, систем вентиляції, аби належно підготувати лікувальні заклади до зими.

Лікувальним закладам на підготовку до роботи в осінньо-зимовий період, та проведення капітальних, поточних ремонтів передбачено кошти в сумі 15 млн. 480 тис.грн. Станом на 15.08.2015 року використано кошти в сумі 6 млн. 533 тис.грн. що складає від плану (42,2%) - з них бюджетних - 5 млн. 10тис.грн., та позабюджетних в сумі 1млн.523 тис.грн.

"На сьогоднішній день лікувально-профілактичними закладами продовжуються капітальні та поточні ремонтні роботи і виділені кошти будуть освоєні у повному обсязі за призначенням", - наголосив очільник медиків Яків Цуглевич.

Білше про медицину краю - на khm.depo.ua