ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині "зорова" допомога надається 112 лікарями для дітей та дорослих

В рамках проведення Всесвітнього дня зору медики Хмельниччини провели діагностико-профілактичні заходи серед населення
Depo.
12 жовтня 2015 11:23
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині "зорова" допомога надається 112 лікарями для дітей та дорослих
На Хмельниччині "зорова" допомога надається 112 лікарями для дітей та дорослих

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на пресс-службу МОЗ, в області функціонує 36 офтальмологічних кабінетів для надання медичної допомоги дорослому населенню та 10 офтальмологічних кабінетів по районах області та 5 в містах – для маленьких подолян.

Стаціонарна допомога надається в обласній лікарні та обласній дитячій лікарні. За рік в очному відділенні обласної лікарні лікувалося біля 1753 хворих, прооперовано 983 людини та обласній дитячій лікарні 1195 дітей, прооперовано 635.

На Хмельниччині "зорова" допомога надається 112 лікарями для дітей та дорослих - фото 1

Оперативні втручання виконуються на сучасному мікрохірургічному рівні. З приводу катаракти безшовним методом – факоемульсифікація катаракти з імплантацією м`якого штучного кришталика прооперовано 267 пацієнтів, з приводу катаракти та імплантацією штучного кришталика шовним методом – 225 та 297 втручань – з приводу глаукоми. На диспансерному обліку знаходиться 6912 хворих дорослого населення та 12157 дітей з патологією зору.

На Хмельниччині "зорова" допомога надається 112 лікарями для дітей та дорослих - фото 2

Інвалідність по області серед дорослого населення внаслідок глаукоми займає 2 місце серед очних захворювань та 230 діток - по хворобах органу зору.

Щоб якісніше та ефективніше забезпечити надання офтальмологічної допомоги населенню області, медичні працівники – офтальмологи протягом року, у складі консультативно - методичної бригади, роблять виїзди у кожен район, де мають змогу оглянути пацієнтів з приводу порушення органу зору, надати консультації, провести санітарно – просвітницьку роботу та при потребі направити на стаціонарне лікування.

Про медиків Хмельниччини читайте на khm.depo.ua.