На Хмельниччині знову "нахімічили" з комунальним майном

Порушення стосуються договору купівлі-продажу частини майнового комплексу
Depo.
25 жовтня 2016 14:31
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині знову "нахімічили" з комунальним майном
На Хмельниччині знову "нахімічили" з комунальним майном

За принципової позиції прокуратури Хмельницької області об’єкт комунальної власності площею 169,5 кв. м підлягає поверненню громаді, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби обласної прокуратури.

"Торік у жовтні за результатами проведеного аукціону між спільними територіальними громадами сіл, селищ, міст Хмельницької області в особі Хмельницької обласної ради та одним із товариств уклали договір купівлі-продажу частини майнового комплексу Хмельницького обласного підприємства "Хмельницькполіграфсервіс", площа якого складає 169,5 квадратних метри, - каже начальник відділу прокуратури області Андрій Гаврилик. - Проведення аукціону відбулось з порушенням вимог   ст.15 Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)", а саме: в оголошенні про проведення аукціону з продажу зазначеного об’єкта не вказано час проведення аукціону, що унеможливлює створення рівних умов участі в ньому."

Відтак, прокуратура області звернулася в суд з позовними вимогами про визнання недійсними результатів аукціону та договору купівлі-продажу майна.

Господарський суд Хмельницької області позов прокуратури задовільнив в повному обсязі, а спірне приміщення зобов’язав повернути законному володільцю - Хмельницькій обласній раді. 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт