На Хмельниччині знову чума – загинуло 16 свиней

Цього разу осередок спалаху на Новоушиччині
Depo.
8 листопада 2016 18:01
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині знову чума – загинуло 16 свиней
На Хмельниччині знову чума – загинуло 16 свиней

На Хмельниччині зафіксували черговий спалах захворювання на африканську чуму, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт Держслужби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

За оперативною інформацією в особистому підсобному господарстві громадянки, яка проживає в  смт. Нова Ушиця Хмельницької області, 07 листопада зареєстровали загибель 16 голів свиней. Всього в господарстві утримувалося 20 голів свиней.

При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м. Київ) сьогодні встановили діагноз на африканську чуму свиней (АЧС).

Вже провели засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Новоушицькій райдержадміністрації, рішенням якої затвердили план дій з ліквідації АЧС, визначили межі епізоотичного осередку, зон захисту та нагляду.

В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.

Нагадаємо, в жовтні цьогоріч у Летичеві зафіксували спалах африканської чуми свиней. Селище обгородили санітарними блокпостами і провадять заходи щодо знезараження і дезинфекції.

Цієї весни серйозний спалах АЧС зафіксували на Дунаєвеччині.

 

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт