ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині змагалися кінологи

На Хмельниччині відбулися змагання з багатоборства інспекторів-кінологів установ області
Depo.
18 серпня 2015 09:14
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині змагалися кінологи
На Хмельниччині змагалися кінологи

Днями відбулися змагання з багатоборства кінологів серед установ Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області.

Про це овідомляє Depo.Хмельницький.

Щорічно на Хмельниччині відбувається справжня запекла боротьба за першість серед молодших інспекторів кінологів області.

Основними завданнями змагань були: визначення ступеня підготовки службових собак і підвищення рівня їх натренованості, підвищення та підтримка високої різносторонньої фізичної підготовки молодших інспекторів-кінологів та їх професійної майстерності, виявлення кращих кінологів кримінально-виконавчої системи області, відбір кращих службових собак для племінної роботи та резерву на випадок використання їх у складних і відповідальних оперативно-розшукових заходах.

Організатори заходу значну увагу приділили також питанням підвищення ефективності занять з тренування службових собак з метою їх подальшого використання у попередженні та розкритті злочинів, пошуку та затриманні злочинців, а також відпрацювання молодшими інспекторами-кінологами тактичних прийомів їх застосування в практичній роботі.

За пiдсумками змагань на пiдставi рiшення суддівської колегії у команднiй першостi І - місце виборола команда Замкової виправної колонії (№58), ІІ - місце- команда Ізяславської виправної колонії (№31), ІІІ - місце- команда Шепетівської виправної колонії (№98).

В особистому залiку місця розподілились наступним чином І - місце, молодший інспектор-кінолог Замкової виправної колонії (№58) Гжелько О.А., зі службовою собакою "Угос". ІІ - місце, молодший інспектор-кінолог Шепетівської виправної колонії (№98), Чижинський О. П., зі службовою собакою "Реста". ІІІ - місце, молодший інспектор-кінолог Ізяславської виправної колонії (№31), Пуц Ю.В., зі службовою собакою "Алтай" та молодший інспектор-кінолог Замкової виправної колонії (№58), Кобернюк С.І., зі службовою собакою "Граф".

Кращі інспектори-кінологи отримали дипломи та медалі.

Більше про змагання читайте на khm.depo.ua