На Хмельниччині збудують найсучасніший завод з виробництва олії

На Старокостянтинівщині планують переробляти соняшникові культури

Depo.
12 жовтня 2017 16:55
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині збудують найсучасніший завод з виробництва олії

Новітній хай-тек комплекс з виробництва соняшникової олії постане у Старокостянтинові, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу облдержадмінстрації.

За плановими показниками, переробна потужність підприємства сягне 1 млн т насіння на рік. Реалізація проекту коштуватиме інвестору $130 млн. За прогнозами, комплекс запрацює на повні оберти у 2020 році.

Водночас, нині на теренах Хмельниччини вже переробляють майже всю продукцію села. Зокрема 60% - пивного солоду, а переробка сої складає 1,5 тис. т на добу. Також регіон посідає перше місце за врожайністю та переробкою цукрового буряку.

Більше того, середня родючість соняшника у краї складає 3,5-4 т на гектар, що майже вдвічі більше, ніж по Україні. Проте більшість переробних підприємств розміщується у інших куточках держави. Відтак, новий комплекс дозволить створити повний цикл в області ще й з переробки соняшника. Крім того, сучасне виробництво за новітніми світовим стандартами дозволить додати нові "білі" робочі міста та збільшити податкові надходження до місцевих бюджетів Хмельниччини.

Нагадаємо, іноземці хочуть побудувати завод з виробництва автомобільної електропроводки на Хмельниччині.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твіттері