Обіцяних бейбі-боксів на Хмельниччині немає

Першу поставку планують отримати вже 10 вересня

Хмельниччина отримає обіцяні державою бейбі-бокси вже у вересні, повідомляє Depo.Хмельницький за інформації газети "Є".

З першого вересня цього року сім'ї при народженні дитини мали отримати набір із двадцяти п'яти необхідних речей для новонароджених діток. Про це повідомляли у Мінсоцполітики наприкінці серпня. Наразі постачання "пакунку малюка" затримується по всій Україні. Хмельниччина не стала винятком.

"Через те, що вносились зміни у постанову уряду, сталася затримка. Наразі наша область перерахувала гроші за пакунки. Замовили їх запасом 1500 штук лише на вересень, та чи надійдуть вони всі, поки невідомо. Імовірно, що постачання розіб'ють на три партії, тобто перша буде лише 500 штук", - розповідає заступник директора обласного департаменту соцзахисту Микола Дідик.

Департамент отримав лист від Мінсоцполітики, в якому вказано, що перша поставка буде з 10 вересня. Далі бейбі-бокси розподілять між пологовими будинками міст та районів.

"Ті породіллі, які виписуються цими днями, згодом отримають свої пакунки у будь-якому разі. При виписці мами мають написати заяву і залишити її в пологовому. Департамент соцзахисту постійно на зв'язку із медзакладом, тому, як тільки бейбі-бокси надійдуть, породіллі зможуть прийти до пологового і там їх забрати", - додав Микола Дідик.

Нагадаєм, Українці подаватимуть оновлені декларації для отримання субсидій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький