На Хмельниччині засудили двох ділків з Житомирщини

Чоловіки "керували" фіктивними підприємствами, тепер сплатять штраф більше 10 ттисяч гривень
Depo.
23 червня 2016 09:46
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині засудили двох ділків з Житомирщини
На Хмельниччині засудили двох ділків з Житомирщини

На Хмельниччині засуджено "керівників" двох фіктивних підприємств, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби прокуратури Хмельницької області.

Двоє ніде не працюючі жителі Житомирщини вчинили фіктивне підприємництво на території Новоушицького та Летичівського районів.

"Слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС в області під час досудового слідства та державним обвинуваченням в суді доведено, що ці особи у листопаді 2015 року, змовившись із невстановленими особами, за обіцяну їм невелику грошову винагороду погодились переоформити на своє ім’я по одному підприємству," – кажуть в прокуратурі.

Зрештою "керівники" особисто не займалися господарською діяльністю, а були лише формально засновниками і керівниками підприємств задля прикриття злочинної діяльності, пов'язаної з незаконним формуванням податкового кредиту з ПДВ та надання послуг підприємствам реального сектору економіки з мінімізації податкових зобов'язань.

Їх визнали винуватими у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 205 - вчинення фіктивного підприємництва за попередньою змовою групою осіб, тобто придбання суб'єктів підприємницької діяльності (юридичних осіб) з метою прикриття незаконної діяльності КК У.

У межах санкції зазначеної статті їм призначено покарання у виді штрафу у розмірі 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (10200 гривень) кожному.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та