На Хмельниччині заочно судитимуть заступника командира взводу "ДНР"

Наразі терорист оголошений у розшук
Depo.
23 травня 2016 12:09
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині заочно судитимуть заступника командира взводу "ДНР"
На Хмельниччині заочно судитимуть заступника командира взводу "ДНР"

На Хмельниччині перед судом постане терорист з так званої "ДНР", передає Depo.Хмельницький, за інформацією прес-служби обласної прокуратури.

За клопотанням прокуратури Хмельницької області судом розпочато здійснення спеціального судового провадження стосовно 37-річного мешканця Донецька, обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення за ч.1 ст.258-3 (участь у терористичній організації) КК України.

Досудовим слідством, яке здійснювало УСБУ в області за процесуального керівництва прокуратури області, з’ясовано, що обвинувачений добровільно вступив до терористичної організації так званої "ДНР", отримав позивний "Ювелір", зброю та посаду – заступник командира взводу терористичної групи. Неодноразово брав участь у збройних сутичках з силами антитерористичної операції поблизу Донецька в складі спеціальної диверсійно-розвідувальної групи. А своїми «бойовими досягненнями» хвалився в телефонних розмовах зі знайомою жителькою Кам’янця-Подільського.

На теперішній час він перебуває на тимчасово окупованій території та його оголошено в розшук.

Враховуючи норми Кримінального процесуального кодексу України щодо особливостей спеціального досудового та судового розслідування кримінальних правопорушень зазначеної категорії, до вказаної особи застосовується процедура заочного засудження.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький