ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині замінили голів кількох ОВК

Центральна виборча комісія своєю постановою змінила керівний склад Хмельницької обласної виборчої комісії
Depo.
17 жовтня 2015 14:19
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині замінили голів кількох ОВК
На Хмельниччині замінили голів кількох ОВК

Як повідомляє  Depo.Хмельницькийіз посиланням на сайт ЦВК, відповідно до постанови від 16 жовтня 2015 року № 454 (додаток 14) проведено зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів у межах області.

Достроково припинено повноваження голови ОВК Наталії Кострубської від місцевої організації партії "БПП "Солідарність". В виборчих кампаніях часів президентства Віктора Януковича вона представляла провладну Партію регіонів. Тепер на посаду голови призначили Костянтина Рааца.

Без роботи залишили і Ольгу Гаман - секретаря комісії від місцевої організації Політичної партії "Об’єднання "Самопоміч". Тепер замість неї працюватиме Юрій Сергійчук.

Під заміну потрапили ще два члени обласної комісії. Замість Ярослава Гуменюка від партії "Нова держава" тепер Анатолій Давидов, а Юрія Юдіна від "Солідарність" змінив Павло Дзюбак.

Зміни торкнулися і Білогірської районної виборчої комісії. Припинено повноваження Марії Зелінської (квота ВО “Батьківщина”), а головою став Олександр Кравчук.

Як раніше повідомляв  Depo.Хмельницький, члени ОВК на одному з останніх засідань практично одноголосно визнали дії своєї голови Наталії Кострубської такими, що не відповідають виборчому законодавству, адже вона одноосібно прийняла рішення друкувати бюлетені на ТОВ “Поліграфіст”.

Більше про перебіг виборчої кампанії на Хмельниччині читайте на khm.depo.ua