На Хмельниччині захопили 100 гектарів землі і поплатилися судом

Прокуратура через суд стягнула збитки на користь держбюджету
Depo.
10 жовтня 2016 14:34
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині захопили 100 гектарів землі і поплатилися судом
На Хмельниччині захопили 100 гектарів землі і поплатилися судом

Одне з товариств Летичівщини незаконно користувалося землею, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Товариство самовільно захопило та використовувало майже 100 гектарів земель сільськогосподарського призначення, розташованих на території Сусловецької сільської ради Летичівського району, - уточняє керівник Хмельницької місцевої прокуратури Валерій Заяц, - Розмір шкоди, завданий вказаним порушенням, визначено відповідно до Методики визначення розміру шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву родючого шару ґрунту без спеціального дозволу, затвердженої Постановою Кабміну, та складає понад 108 тисяч гривень."

Відомості за вказаним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Вироком Летичівського районного суду керівника зазначеного товариства визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.197-1 ККУ.

"Прокуратура звернулась з позовною заявою до господарського суду області, яка у липні поточного року задоволена, - додають в прес-службі відомства. - Натепер рішення суду виконали, а кошти перераховали до державного бюджету."

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт