ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині зафіксували випадки важкої хвороби, що передається кліщами

Медики Кам'янця-Подільського діагностували хворобу Лайма (системний кліщовий бореліоз)
Depo.
23 червня 2015 12:08
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині зафіксували випадки важкої хвороби, що передається кліщами
На Хмельниччині зафіксували випадки важкої хвороби, що передається кліщами

Випадки важкої хвороби, які передаються через укуси кліщів, зафіксували у Кам’янці-Подільському, повідомляє Хмельницький.depo.ua з посиланням на Кам’янецький часопис "Ключ".

Серед постраждалих – як дорослі, так і маленькі діти. Лікарі радять при укусі кліща не гаяти часу, а одразу звертатись до спеціалістів.

Лише за один день у міську поліклініку з укусами кліщів звернулось 27 постраждалих.  "За травень зафіксували два випадки захворювання на смертоносну хворобу Лайма (системний кліщовий бореліоз), яка якраз передається через від укусів кліщів. Аби уникнути біди,  не намагайтеся самостійно видалити кліща, а звертайтесь по медичну допомогу,"- каже начальник міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Хмельницькій області Олег Керничний.

Медики радять як у найкращий спосіб уберегтися проблем: найщільніше закрити тіло під час походів у ліси чи лісосмуги.  Найкраще одягнути довгі штани з затяжками внизу. Верхній одяг також має бути з довгими рукавами, які теж мають затяжки. Взуття оберіть закрите і бажано такої форми, щоб у нього можна було засунути краї штанів. На голову обов’язково одягайте кепку або хустку. Крім того, не забувайте оглядати тіло кожні 15-30 хвилин, особливо шию, пахви і вушні раковини. Найчастіше саме на цих ділянках тіла паразитують кліщі.  Найпопулярніші місця, де може очікувати небезпека – місцеві парки та сквери.

Більше новин про життя регіону читайте на Хмельницький.depo.ua