ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині з'явилися продавці повітря

Комунальне підприємство вхитрилося "скрутити" майже мільйон
Depo.
16 вересня 2015 15:23
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині з
На Хмельниччині з'явилися продавці повітря

Податківці розкрили тіньову схему комунального підприємства, яке сформувало фіктивний податковий кредит, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДФС в області.

Махіначили на операціях з придбання будівельно-монтажних робіт з реконструкції системи теплопостачання. У підсумку фінансовий тягар за таке вільне поводження з податками лягав на кінцевих споживачів - мешканців багатоквартирних будинків.  

Фахівці підрозділу податкового та митного аудиту  фіскальної служби області з'ясували, що  комунальники при достатній кількості власних висококваліфікованих спеціалістів заключили договір на виконання будівельних робіт з іншим суб'єктом господарювання, основним видом діяльності якого є торгівля машинами.

Фактично будівельно-монтажні роботи виконувалися власними найманими працівниками, а послуги по даних роботах, придбані в контрагента оформлені лише на папері. Відтак, горе-бізнесмени безпідставно включити до складу податкового кредиту витрати на суму 500 тисяч гривень та ухилилися від сплати податку більш як на 400 тисяч гривень.

Більше про податкову культуру та роботу ДФС читайте на порталі Depo.Хмельницький.