На Хмельниччині з незаконної оренди вивели сотню гектарів землі вартістю 4 млн. грн

Договір між орендодавцем і орендарем склали таким чином, аби приховати орендні відносини і відповідний прибуток
Depo.
25 жовтня 2016 09:42
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині з незаконної оренди вивели сотню гектарів землі вартістю 4 млн. грн
На Хмельниччині з незаконної оренди вивели сотню гектарів землі вартістю 4 млн. грн

На Хмельниччині прокуратура припинила незаконне користування 104 га землі вартістю понад 4 млн грн, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили у прес-службі облпрокуратури, в ході розгляду справи господарським судом Хмельницької області за позовною заявою Хмельницької місцевої прокуратури області добровільно звільнено земельну ділянку загальною площею 104 гектари.

Підставою стало виявлення факту неправомірної передачі великої площі земель, які перебувають у постійному користуванні Голосківського професійного аграрного ліцею, комерційному суб’єкту.

В березні поточного року між вказаним навчальним закладом та одним із фермерських господарств області укладено договір про спільну діяльність.

Відповідно до умов договору, навчальний заклад передає зазначеному суб’єкту належну йому земельну ділянку площею 104 гектари для вирощування сільськогосподарської продукції з метою подальшого отримання прибутку.

Проте, вказаний договір укладено з метою приховування орендних відносин, оскільки він містить усі істотні умови договору оренди землі.

Крім того, оскільки навчальний заклад є постійним користувачем земельної ділянки, у нього відсутнє право розпоряджатися нею, у тому числі укладати договори щодо зазначеної земельної ділянки та передавати право на її користування третім особам.

Відтак, під час розгляду справи в суді відповідачами добровільно виконано позовні вимоги та звільнено земельну ділянку вартістю понад 4 мільйони гривень.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт