На Хмельниччині є свій підручник про флору

Авторський навчальний посібник природничо-краєзнавчого змісту "Флора Хмельниччини" презентували в обласному центрі

Педагогам області презентували нещодавно виданий авторський навчальний посібник природничо-краєзнавчого змісту "Флора Хмельниччини", повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією сайту ОДА.

Захід відбувся за участю місцевих освітян, науковців Хмельницького та Кам'янець-Подільського імені Івана Огієнка національних університетів, представників Хмельницьких ОІППО і ОЕНЦУМ.

Видання приурочене 100-річчю Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, 55-річчю Хмельницького національного університету та 65-річчю Хмельницької обласної станції юннатів, нині - обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

У книзі зібрали й узагальнили відомості про багатства і неповторну красу рослинного світу краю, його охорону й збереження, раціональне використання і відновлення, описано історію ботанічних досліджень в регіоні та навели систематичний аналіз флори, охарактеризували рідкісні й червонокнижні види і описали інвазійні види. Кожну рослину проілюстрували кольоровим фото, більшість із яких - авторські.

На сторінках підручника можна зустріти ще й багато окремих інформаційних цікавинок про рослини, що, безумовно сподобається читачам.

Нова навчальна книга для учнівської і студентської молоді краю отримала схвалення й рекомендацію до видання з грифом МОН України від Науково-методичної комісії з позашкільної освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН України і надрукована загальним тиражом 1500 примірників.

Враховуючи потребу "Флора Хмельниччини" для навчального процесу, Хмельницька обласна рада та обласна державна адміністрація підтримали проект і виділили обласному ЕНЦУМ цільові кошти на оплату придбання книги та безоплатну передачу її примірників для бібліотек кожного закладу освіти області.

Хмельницькі педагоги-натуралісти завдання виконали вчасно, намагаючись забезпечити цим цікавим, змістовним і красивим навчальним посібником школярів та їх педагогів до початку навчального року, а цифровий формат книги - розмістили в електронній бібліотеці юннатів Хмельниччини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook