UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Хмельниччині взялися ремонтувати трасу М-12 на Західному під'їзді до обласного центру (ФОТО)

Майже 110 млн грн обійдеться ремонт роботи, а дорога стане вдвічі ширшою

На Хмельниччині взялися ремонтувати трас…

Про це інформують в облавтодорі, передає Depo.Хмельницький.

Підрядне підприємство ТзОВ "СТЛ+М" розпочало реконструкцію автомобільної дороги М-12 Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам'янка, а саме: на ділянці Західний під'їзд до м. Хмельницького (км 0+000 - км 0+930) проводять земляні роботи.

Товариство виграло відкриті торги із найнижчою ціновою пропозицією, яка складає 109 992 024 гривень.

Початок виконання робіт на об'єкті проінспектував начальник Служби автомобільних доріг Петро Гнидюк.

"Цього року на реконструкцію Західного під'їзду до Хмельницького передбачили лише 50 млн гривень. За ці кошти на 252 км заплановано влаштувати транспортну розв'язку типу "Кільце" із внутрішнім діаметром у 80 м та чотирма смугами руху. А вже наступного року західний під'їзд до м. Хмельницького реконструюють у І категорію," - зазначає Петро Гнидюк.

В результаті будівництва ще двох смуг руху на ділянці, протяжністю майже 1 км, проїзна частина стане вдвічі ширшою і становитиме 15 м. Розділювальна смуга, шириною 3 м, влаштовуватиметься в асфальтобетонному покритті, на ній буде встановлено освітлення та бар'єрне огородження.

Перебудовують дорогу, підвищивши її техніко-економічний рівень та пропускну спроможність шляхом зміни основних технічних параметрів. У результаті проведення реконструкції дорога ІІ категорії підвищується до І категорії, кількість смуг руху збільшується до 4.

Нагадаємо, на автодорозі М-12 Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам'янка на ділянці від Хмельницького у напрямку смт. Війтівці ремонти виконані вже на 70%.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook