ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині вродилася півторакілограмова картопля

Нетішинець Віктор Андрєєв ніколи не займався агрономічними експериментами
Depo.
2 жовтня 2015 19:39
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині вродилася півторакілограмова картопля
На Хмельниччині вродилася півторакілограмова картопля

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на інформаційний портал Нетішина, Віктор Степанович навідався на город своєї доньки Світлани. Під час викопування картоплі був приємно вражений: в одному із кущів красувався чималих розмірів плід.

На другий день подарунку природи дивувались його колеги у підприємстві "Проатом", в якому Віктор Андрєєв працює токарем. Знайшлися охочі сфотографувати велику картоплину, вага якої складала півтора кілограма.
Чимало охочих захотіло полюбуватись незвичною бульбою. Особливий інтерсес проявили продавці сільськогосподарської продукції, бо таких розмірів картоплю бачать вперше.

Віктора Андрєєва засипали запитанням про сорт картоплі, методи її вирощування.
Знайшлась одна жінка, яка, повертівши плід у руках, сказала однозначно: "Це - слов`янка. Хороший за урожайністю сорт".

Нетішинську півторакілограмову картоплину не можна вважати якимсь особливим рекордом, бо є зафіксовані досягнення вирощування картоплі до трьох кілограм. Але для нетішинців це є певною диковинкою. Принаймні журналісти раніше розповідали про картоплини вагою майже один кілограм 300 грамів, які виросли на Хмельниччині та у Волинській області.

Цьогорічний врожай картоплі жителі нашого краю оцінюють по-різному. Але тривала спека все ж таки дала можливість більшості городників порадіти за врожай другого хліба.

Про овочів-велетнів Хмельниччини читайте на khm.depo.ua.