На Хмельниччині визначилися з "Сумлінними полатниками податків"

Конкурс із такою назвою проходить щорічно
Depo.
2 липня 2016 17:27
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині визначилися з "Сумлінними полатниками податків"
На Хмельниччині визначилися з "Сумлінними полатниками податків"

Вісім підприємств Хмельниччини стали переможцями щорічного конкурсу "Сумлінні платники податків", повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДФС області.

"Очевидно, що ми досягаємо мети конкурсу - створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою та бізнесом, посилення ролі та авторитету платника податків у житті держави. І це ще раз підтверджує той позитив, що незважаючи на складність політичної та соціально-економічної ситуації, бізнес, влада та громада проводять реальні демократичні перетворення, реформи в економіці, здійснюють інтеграцію з європейськими структурами," - каже голова ради територіального відділення ВГО "Асоціація платників податків" у Хмельницькій області Ростислав Семків.

Цей конкурс започаткованого Всеукраїнською громадською організацією "Асоціація платників податків України". Їх статус визначили члени обласної рейтингової комісії зі складу представників депутатського корпусу, обласної державної адміністрації, громадських інституцій та провідних фахівців фіскальної служби і митниці.

До сумарної оцінки їх діяльності увійшли не лише критерії повноти та вагомості сплати податків, створення робочих місць, рівня заробітної плати, але й активної участі у соціальних та благодійних програмах, надання конкретної допомоги у захисті територіальної цілісності та незалежності України.

Самі ж підприємства-переможці рейтингу працюють у галузях промисловості, аграрного сектора, переробки молока та сільгосппродукції, надають послуги у сфері транспорту, зв‘язку, теплопостачання, управління активами та нерухомістю.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та