На Хмельниччині військових льотчиків вчили виживати в екстремальних умовах

На Хмельниччині відбулися комплексні тренування з виживання льотного складу та фахівців пошуково-рятувального забезпечення
Depo.
23 липня 2016 12:01
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині військових льотчиків вчили виживати в екстремальних умовах
На Хмельниччині військових льотчиків вчили виживати в екстремальних умовах

На Хмельниччині пройшли триденні комплексні тренування з виживання льотного складу та фахівців пошуково-рятувального забезпечення польотів авіації, парашутно-десантних служб авіаційних бригад і полків Повітряних Сил Збройних Сил України в умовах автономного перебування на місцевості.

Про це у Фейсбуці повідомив прес-офіцер ЗСУ Андрій Агеєв, передає Depo.Хмельницький.

На меті інструктори мали навчити льотчиків правильно діяти в екстремальних умовах виживання, на прикладі досвіду участі в АТО моделювали різноманітні ситуації, які можуть статися з льотними екіпажами після вимушеного катапультування чи посадки повітряного судна, їх пошуку і надання медичної та психологічної допомоги.

"В питаннях виживання дрібниць не буває. Вижити, щоб врятуватися і врятуватися, щоб вижити та допомогти своєму бойовому товаришеві. Льотчики, штурмани, спеціалісти пошуково-рятувальних груп повинні до автоматизму знати ази і правила поведінки у незнайомій місцевості, вести правильний діалог з природою, використовувати спеціальні засоби рятування, вміти дати сигнал про допомогу та уникати можливого переслідування, пасток тощо", - підкреслив начальник відділу контролю підготовки пошуково-рятувальних сил та засобів Центру управління пошуково-рятувального забезпечення польотів авіації Збройних Сил України підполковник Руслан Король.

Крім офіцерів Центру спеціальні заняття з учасниками комплексного тренування з відпрацювання елементів тактичної медицини, надання само та взаємодопомоги проводили військові лікарі. А офіцер-психолог надав практичні рекомендації та правила поводження під час налагодження контакту при підході до пораненого, психологічні прийоми у спілкуванні з місцевим населенням та як поводитися в разі потрапляння у полон.

Нагадаємо, у Старокостянтинові американці тренують українських війсковослужбовців. Там проходять 10-денні навчання з безпеки аеропортів.

На Хмельниччині військових льотчиків вчили виживати в екстремальних умовах - фото 1

На Хмельниччині військових льотчиків вчили виживати в екстремальних умовах - фото 2

На Хмельниччині військових льотчиків вчили виживати в екстремальних умовах - фото 3

На Хмельниччині військових льотчиків вчили виживати в екстремальних умовах - фото 4

На Хмельниччині військових льотчиків вчили виживати в екстремальних умовах - фото 5

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Також читайте На Хмел