На Хмельниччині виявили за тиждень 65 порушників-перевізників

Ловили нелегальних перевізників
Depo.
8 серпня 2016 20:28
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині виявили за тиждень 65 порушників-перевізників
На Хмельниччині виявили за тиждень 65 порушників-перевізників

Минулого тижня працівники контролюючих служб склали 65 актів про порушення Закону України "Про автомобільний транспорт", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт облдержадміністрації.

Про такий результат прозвітували першому заступнику голови облдержадміністрації Олегу Гуменному представники контролюючих органів, що входять у склад мобільних груп.

65 актів, це - 14 актів на "нелегальних" перевізників та 4 протоколи про адміністративне правопорушення за ч.1 ст..164 КУпАП.

Відмітили ревізори позитивну тенденцію у Славутському та Городоцькому районах.

В посиленому режимі здійснюють роботу працівники Укртрансбезпеки щодо дотриманням водіями вантажних транспортних засобів вагових параметрів на автошляхах Хмельниччини. За тиждень - 6 порушень габаритно-вагових параметрів.

Крім того, працівники Укртрансбезпеки та ДФС спільно з поліцією здійснюють щоденні рейди щодо виявлення “нелегальних” перевізників в режимі таксі. За минулий тиждень виявлено 12 фактів таких порушень і складено відповідні акти.

Відсьогодні і до 12 вересня в області триває місячник безпеки дорожнього руху. Основними завданнями поліції на час місячника стануть налагодження співпраці з місцевою владою, превентивна робота і виявлення порушень на дорогах.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та