ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині виявили вже 150 "тіньових" працівників

І це за результатами перевірок від початку року
Depo.
18 лютого 2016 15:39
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині виявили вже 150 "тіньових" працівників
На Хмельниччині виявили вже 150 "тіньових" працівників

З початку 2016 року на Хмельниччині легалізовано працю 150 трудових "нелегалів", повідомили Depo.Хмельницький у прес-службі ДФС краю.

За результатами контрольно-перевірочної роботи у 2016 році Державною фіскальною службою Хмельниччини на 3 підприємствах та у 4 фізичних осіб – підприємців виявлено виплату заробітної плату та інших доходів з порушенням вимог податкового законодавства.

За результатами проведених перевірок донараховано 74,8 тисячі гривень податку на доходи фізичних осіб та 55,6 тисячі гривень єдиного соціального внесу.

"Виявлено 154 громадянина, які не були оформлені згідно вимог законодавства працедавцями. Також за результатами контрольно-перевірочних заходів 198 фізичних осіб залучено до державної реєстрації, як суб’єктів підприємницької діяльності", - повідомили фіскальники.

Податківці нарікають, що, незважаючи на зменшення навантаження на фонд оплати праці майже вдвічі, окремі роботодавці не поспішають створювати найманим працівникам комфортні і прозорі умови роботи.

Йдеться передусім про отримання ними вкрай необхідних соціальних гарантій як оплата відпустки, лікарняних, зарахування пенсійного стажу, які можуть мати лише офіційно оформлені працюючі.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та