На Хмельниччині виявили майже дві тисячі нелегалів

Несумлінним роботодавцям Хмельниччини донараховано 7,6 мільйона гривень несплачених податків
Depo.
20 липня 2016 18:29
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині виявили майже дві тисячі нелегалів
На Хмельниччині виявили майже дві тисячі нелегалів

Як повідомляє Depo.Хмельницький з початку 2016 року за результатами контрольно-перевірочних заходів працівниками ДФС виявлено 1800 найманих працівників, які не були оформлені згідно вимог законодавства працедавцями.

Після проз'яснень, 900 громадян зареєстрували свою діяльність, при цьому до бюджету додатково надійшло 1,5 мільйона гривень єдиного соціального внеску, 1,3 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та 100 тисяч гривень військового збору.

За результатами перевірок у 64 суб'єктів підприємницької діяльності виявлено порушення у виплаті зарплатні. Несумлінним роботодавцям донараховано 7,6 мільйона гривень несплачених податків.

"На сьогодні пріоритетним завданням фіскальної служби, і в цьому ми маємо активну практичну підтримку обласної влади, є детінізація економіки і легалізація трудової зайнятості. Сучасна фіскальна політика невіддільно базується на необхідності залучення до оподаткування тих суб‘єктів господарювання, де отримують доходи, надають послуги і не сплачують до бюджету належні податки та використовують тіньову працю. Тут все закономірно: маємо досягти торжества права і соціальної справедливості", - акцентує керівник Державної фіскальної служби Анатолій Марценюк.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та