На Хмельниччині виявили двійко гральних закладів

Працювали замасковані гральні зали в Славуті та Нетішині
Depo.
10 серпня 2016 11:31
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині виявили двійко гральних закладів
На Хмельниччині виявили двійко гральних закладів

У Нетішині та Славуті правоохоронці виявили замасковані гральні заклади, повідомляє Depo.Хмельницький.

За процесуального керівництва Шепетівської місцевої прокуратури органами поліції здійснюється досудове розслідування кримінальних проваджень за фактами зайняття гральним бізнесом у містах Славута і Нетішин.

В.о. керівника місцевої прокуратури Олександр Базан повідомляє: "На підставі ухвали слідчого судді правоохоронцями проведено обшук у приміщенні за відсутності будь-якої вивіски в Нетішині, де виявлено та вилучено 16 ком’ютерних комплектів, на яких здійснювались послуги з надання грального бізнесу, а також кошти в сумі 5 450 грн. Зазначене майно арештовано."

На Хмельниччині виявили двійко гральних закладів - фото 1

Також, працівники поліції та УЗЕ в області провели санкціонований обшук у так званій гральній залі, замаскованій у підвальному приміщенні однієї з аптек Славути, до якої був вільний доступ. Під час обшуку вилучено 5 комп’ютерних комплектів, платіжний термінал марки "Pay-Box" без серійного номера.

На Хмельниччині виявили двійко гральних закладів - фото 2

"Наразі вирішується питання про арешт вилученого майна, а також проводяться інші слідчі дії, спрямовані на встановлення об’єктивних даних вчинення вказаних кримінальних правопорушень," - кажуть в прес-службі прокуратури області.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та