На Хмельниччині виявили аферу з більш як тисячею гектарів землі

Неправомірну схему на право користування "розіграли" на Ізяславщині
Depo.
3 серпня 2016 13:22
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині виявили аферу з більш як тисячею гектарів землі
На Хмельниччині виявили аферу з більш як тисячею гектарів землі

Прокуратура Хмельниччини відстоює в суді повернення державі 1115 га сільгоспземель , повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби прокуратури Хмельницької області.

"На підставі розпоряджень Ізяславської РДА у 2012 році із одним громадянином укладено 34 договори оренди земельних ділянок загальною площею 1115 га, наданих для ведення фермерського господарства," – константують в прокуратурі.

Громадянин не навів у документах жодних даних щодо обґрунтування розмірів земельних ділянок з урахуванням перспектив діяльності фермерського господарства, наявності необхідної сільськогосподарської техніки та інших засобів обробітку земель великих площ тощо.

Земельні ділянки розташовані не єдиним масивом, а перебувають на значній відстані одна від одної на території 8-ми сільських рад.

"З’ясувалось, що "фермер" є засновником та керівником приватного підприємства, розташованого в райцентрі Одеської області, - розповідають деталі справи правоохоронці. - Усе це свідчить про те, що наміру займатися фермерським господарством він не мав."

Відтак прокуратура області звернулася у суд з позовними вимогами до Ізяславської РДА та орендаря про визнання незаконними та скасування розпоряджень і укладених на їх підставі договорів оренди земель, нормативна грошова оцінка яких становить понад 15,7 млн гривень.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький