На Хмельниччині викрили махінації з бюджетними коштами

Державі завдано збитків на суму понад 600 тисяч гривень.
Depo.
20 травня 2016 11:50
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині викрили махінації з бюджетними коштами
На Хмельниччині викрили махінації з бюджетними коштами

Як повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Департаменту захисту економіки Національної поліції Україн, на Хмельниччині  працівники УЗЕ викрили махінації з бюджетними коштами.

Оперативники виявили факти протиправної діяльності директора товариства та посадових осіб управління освіти однієї з районних державних адміністрацій області.

У першому випадку керівник ТОВ з метою отримання кредиту подала до державної спеціалізованої фінансової установи недостовірні документи про фінансовий стан товариства. На підставі фіктивних документів вона отримала понад 400 тисяч гривень.

За вказаним фактом слідчим управлінням ГУНП в Хмельницькій області відкрито кримінальні провадження за шахрайство з фінансовими ресурсами, та Службове підроблення. 

У другому випадку - посадові особи управління освіти однієї з РДА, всупереч Закону України "Про здійснення державних закупівель", придбали продукти харчування без проведення конкурсних торгів.

"Окрім цього, працівники Управління захисту економіки встановили, що поставлені продукти харчування не передбачені договорами та перспективним меню, затвердженим санепідслужбою. Слід зазначити, що ці продукти нижчої якості ніж повинні бути", - йдеться у повідомлені.

Відкриті кримінальні провадження.

Поліцейські проводять слідчо-оперативні заходи спрямовані, на відшкодування завданих збитків, встановлення кола осіб, причетних до цих кримінальних правопорушень.

Загалом державі завдано збитків на суму понад 600 тисяч гривень.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та